#2019-07-05 06:59:30 

Belissima

Użytkownik

Część. Szukam wygodnych butów dla dziecka, a że syn choruje na oryginalne Adidasy, pomyślałam o modelu Flux. Czy te buty warte są swojej ceny? Ktoś z was z nich korzysta?
#2019-07-05 09:55:26 

Babiczka

Użytkownik

A co jest nie tak z ich ceną? Te buty nie są przecież jakoś przesadnie drogie, zwłaszcza na taką markę, jaką jest Adidas. Tutaj masz linka do sklepu, w którym znajdziesz te buty w całkiem przystępnej cenie https://ctxsport.com/produkt/buty-adidas-zx-flux-2/ możesz skorzystać, jeśli będziesz chciała je kupić. Co do opinii o Adidas Flux to nic złego na ich temat nie słyszałam, więc pewnie tak jak w przypadku innych butów tej marki, nie ma się do czego przyczepic. Buty na pewno są lekkie i wygodne.
#2019-07-05 12:18:47 

Bananowy

Użytkownik

Adidasy to super buty. Cena faktycznie moze nieco wyzsza niz u innych znanych producentow, ale do jakosci ich wykonania nie mozna sie przyczepic.
#2019-07-05 12:39:36 

Barabella

Użytkownik

a mój syn na codzien biega w Nike Hypervenom cena jest odrobinę niższa i tez nie narzeka. Co prawda to są buty zaprojektowane do gry w piłkę nożną, ale jemu to jakoś nie przeszkadza. Jak bym miała teraz kupować mu nowe buty sportowe to Nike Hypervenom w cenie nieco ponad stu złotych biorę w ciemno. Może zastanów się właśnie nad takim zakupem?
#2019-07-05 12:51:03 

Babiczka

Użytkownik

W tym sklepie internetowym ctxsport.com znajdziesz wiele różnych butów sportowych dla dzieci i młodzieży, w tym buty na co dzień i do gry w nogę. Duża ich część dostępna jest w naprawdę przystępnych cenach. Poza tym, jak wybierzesz niewłaściwy rozmiar, o co w przypadku zakupów internetowych nietrudno, nie będziesz miec najmniejszych problemow ze zwrotem lub wymianą.
#2019-07-05 14:54:29 

Belissima

Użytkownik

dzięki za podpowiedzi, decyzja już podjęta i buty kupione!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015