#2017-12-22 04:36:24 

Barabella

Użytkownik

Pewnie kojarzycie miękkie kliocki dla najmłodszych lub ewentualnie takie interkatywne, które oddziałują na zmysły. Jeśli tak, to proszę napiszcie, gdzie takie klocki można kupić i które z nich polecacie, bo na rynku jest tego całe mnóstwo.
#2017-12-22 04:54:40 

QiuSan

Użytkownik

Witaj, myślę, że wiem o jakich klockach mówisz, bo całkiem niedawno kupowałam je dla swojego chrześnioaka. Zobacz tutaj https://wyprawkowy.pl/klocki-155, czy o te właśnie chodziło, ale sądze, że to te. Ja kupiłam okazyjnie. Z resztą sama zobacz jakie są tanie w porównaniu z tymi dużymi sklepami z zabawkami, gdzie teoretycznie powinno być taniej.
#2017-12-22 05:35:24 

Barabella

Użytkownik

Dokładnie o coś takiego mi chodziło. Nie wiedziałam jak to po prostu nazwać, a to po prostu klocki dla dzieci. Mam bardzo dobre wspomnienia z tymi klockami, więc chce je mieć także dla następnego pokolenia. Skoro sprawdziły się już kiedyś, to obecnie też się sprawdzą.
#2017-12-22 06:23:29 

Marecki

Użytkownik

Moim zdaniem to najlepsze zabawki dla naszych maluchów. Całe mnóstwo kolorów przyciąga wzrok i każda zabawa jest inna. Poza tym klocki są całkociwice bezpieczne. Nie ma żadnego ryzyka połknięcia, i tak dalej. Po prostu jesyt to fajna zbawka, którą warto wydać i tak nieduże pieniądze.
#2017-12-22 08:00:28 

Babiczka

Użytkownik

Ja zamawiam od razu, bo mój mały gdzieś ostatnio zgubił, albo my rodzice zapomnieliśmy po prostu tej zabawki zabrać :)))
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015