#2017-12-05 21:04:27 

Belissima

Użytkownik

Cześć. Ostatnio zrobiłam sobie badania i dowiedziałam się, że mam za niskie żelazo. Lekarz polecił mi zacząć brać jakieś tabletki z żelazem. Chciałabym sobie spróbować jakiś, ale zależy mi żeby mieć duży wybór, bo tych preparatów to jest pełno teraz. Bo zobaczę sobie jakieś, ale nie jestem pewna czy będą mi służyć, więc chciałbym bez problemu zmienić je na inne. Polecicie jakąś aptekę, gdzie mają tego dużo? Najlepiej internetową.
#2017-12-05 23:20:46 

Barabella

Użytkownik

Ale to co, chcesz kupić jedne, trochę wziąć i wymienić? Tak to chyba w żadnej aptece się nie zgodzą, bo to im się nie opłąca przecież no i nie wolno tak leków wymieniać, nawet jeśli suplementy to nie do końca leki.
#2017-12-06 01:11:10 

Belissima

Użytkownik

A nie nie, przecież nie jestem głupia jakaś żeby chcieć tak robić. Po prostu chce mieć duży wybór żeby kupić jakieś małe opakowanie na próbe, jeśli będzie dobre dla mnie to będę dalej brała, a jeśli nie to chciałabym mieć wybór do zamiany i kupienia innego. Po prostu czytałam, że żelazo jest ciężkie na żołądek i trudno się wchłania, więc trzeba próbować różnych.
#2017-12-06 03:16:28 

Abdullah

Użytkownik

No to akurat prawda, że z żelazem różnie bywa i to, co jednemu słuzy niekoniecznie posłuży innemu. Może zajrzyj sobie tutaj i poczytaj, tam znajdziesz dużo informacji o różnych preparatach z żelazem: http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/bez-recepty-uklad-krazenia-serce-preparaty-zelaza znajdziesz sporo preparatów z żelazem, od różnych firm. Możesz wejść i się zapoznać.
#2017-12-06 05:07:33 

Barabella

Użytkownik

Też ostatnio przeglądałam preparaty zawierające żelazo na apteka-internetowa-24.pl. Rzeczywiście najlepiej sobie sprawdzić wiele różnych, poczytać o nich jak najwięcej na stronie przed zakupem itp.
#2017-12-06 06:10:49 

Belissima

Użytkownik

Okej, dziękuję za link. Pozdrawiam i fajnie, że pomogliście. A co jeszcze oni tam mają, dużo produktów ogólnie?
#2017-12-06 06:23:18 

Barabella

Użytkownik

No spory wybór różnych rzeczy. Są kremy różniste, między innymi takie specjalistyczne: http://www.apteka-internetowa-24.pl/avene-krem-sunsimed-80-ml.html, o których można sobie poczytać. I są witaminy, i syropy na kaszel bez recepty, i wiele innych. Co najważniejsze jest dużo informacji o wszystkich lekach, z którymi można się zapoznać na ich stronie.
#2017-12-06 07:20:55 

Belissima

Użytkownik

Okej, sprawdzę sobie. Dzięki za pomoc.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015