#2017-10-11 03:18:55 

Ksiezniczkazbajki

Użytkownik

Wkrótce będę organizował pokaz nowej kolekcji, która wyszła spod mojego pióra i która mam nadzieję, wywinduje mnie na kolejne piętro w hierarchii kreatorów. Mam już spore fundusze na spotkanie z widzami i szukam teraz osób do obsługi zaplecza. Jako, że będzie tam sporo znakomitych gości, to i obsługa nie może być byle jaka. Chciałbym poszukać osoby o szerokich horyzontach i znające języki obce. Którą agnecje polecacie?
#2017-10-11 03:39:20 

nicegirl95

Użytkownik

Gratuluje, bo kiedyś sam miałem trochę do czynienia z projektowanie ciuchów i wiem ile trzeba pracy włożyć, że taką czy inną kolekcję wypuścić w całościi na pokaz. Co do agencji to w stolicy jest ich całkiem sporo, pewnie zaraz ktoś którąś zarekomenduje…
#2017-10-11 04:57:40 

Babiczka

Użytkownik

No jasne, że zarekomenduje, bo po prostu warto. Zajrzyj tutaj http://eventhostessy.pl/ jka to wygląda w najlepszej agencji, która wynajmuje hostessy Warszawa to oczywiście tylko jedno z miast, gdzie owe dziewczyny, no i panowie prezentują najróżniejsze towary.
#2017-10-11 06:38:17 

Kinia10

Użytkownik

Praca hostessy niby jest prosta, ale tak naprawdę to liczy się kilka ważnych cech. Przede wszystkim ja stawiam na otwartość względem innym osób. Jeśli klient będzie chciał porozmawiać to trzeba z nim porozmawiać. Jak będzie chciał pożartować to też i tak dalej.
#2017-10-11 08:41:04 

Barabella

Użytkownik

Ja jestem mniej więcej tego samego zdania, chociaż oczywiście hostessa ma po prostu promować towar. Powinno więc go znać przynajmniej w stopniu podstawowym, bo od szczegółów to są już inne osoby.
#2017-10-11 09:47:29 

Abdullah

Użytkownik

Ta agencja o której wspomina koleżanka jest świetna. Dziewczny z tej agencji można spotkać też w innych miastach jak Poznań czy Kraków – hostessy są zawsze świetnie przygotowane do pracy i zawsze wiedzą z kim przyjdzie im współpracować. Ofertę można znaleźć tutaj http://eventhostessy.pl/oferta/hostessy-krakow.html, a w ciągłej ofercie jest ponad 50000 osób.
#2017-10-11 11:13:32 

Rita

Użytkownik

Jeszcze nigdy nie byłam na pokazie mody w takim profesjonalnym wykonaniu. Mam nadzieję, że będę miała okazję…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015