#2017-09-18 04:17:02 

Barabella

Użytkownik

Cześć wszystkim. Jak łatwo wyczytać z tematu szukam dobrego sposobu na wybielanie zębów. Kiedyś miałam okazję wykorzystywać specjalny żel i lampę uv ale to nie dało żadnych rezultatów. Chciałabym znaleźć dobry gabinet, gdzie będzie można wykonać to profesjonalnie, aczkolwiek nie orientuję się za bardzo w cenach. Czy mieliście już styczność z takimi zabiegami? Możecie coś podpowiedzieć?
#2017-09-18 04:43:57 

QiuSan

Użytkownik

Hej. Ja mogę tyle podpowiedzieć, że to drogi zabieg. Koleżanka sobie robiła. Było coś widać, ale jak na tyle kasy ja bym się nie zdecydowała.
#2017-09-18 06:04:25 

Miron

Użytkownik

Witam. A ja się zdecydowałem, bo wydaje mi się, że wcale dużo to nie kosztuje. Z resztą sama sobie sprawdź http://www.super-usmiech.pl/ – stąd musisz przejść do cennika. Gabinet bardzo profesjonalnie urządzony i nowoczesny. A efekt końcowy wybielania super. Dla mnie najważniejsze, że nikt mi nie narzucił żadnej białej diety bo tego bym nie zniósł. Nie lubię wynalazków żywieniowych i mam swoje przyzwyczajenia. Dla mnie ten aspekt był bardzo ważny. Dlatego, jak dla mnie, najlepszy gabinet z laserowym wybielaniem zębów w Poznaniu.
#2017-09-18 08:24:06 

Kinia10

Użytkownik

Dzień dobry. Ja mogę powiedzieć tyle, że wybielanie jest skuteczne. Sama osobiście nie miałam przeprowadzanego takiego zabiegu, ale mój narzeczony tak i powiem, że efekt jest oszałamiający. Nie ten człowiek. Niestety zniszczył sobie kiedyś ten śliczny uśmiech nadmierną ilością kawy i nałogiem. Co do ceny, to powiem tak, każdy ma inny próg tolerancji dla mnie 500zł na taki zabieg to nie jest dużo. Pozdrawiam
#2017-09-18 09:46:36 

MasterDisaster

Użytkownik

Siemka. Moja dziewczyna też zdecydowała się na zabieg wybielający zęby. Bała się bo jest wyczulona na ból, a okazało się że to wszystko jest całkowicie bezbolesne. Efekt był widoczny. Może nie wygląda jak gwiazdy z Hollywood ale widać że ma te ząbki znacznie bielsze. Zabieg przeprowadzany była w Poznaniu. Koszt wyniósł nas 600zł, bodajże. No ale najważniejsze, że moja dziewczyna odzyskała pewność siebie, bo to najważniejsze. Nie było jakiś zaleceń co do odżywiania i tym podobne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015