#2017-08-16 04:10:55 

Miron

Użytkownik

Nie wiem czy taki temat już był ale na pewno wiele osób podobnie jak ja zastanawia się czy można schudnąć z tabletkami i czy jest to bezpieczne i trwałe? Jakie w ogóle trzeba brać i czy wymagane są wizyty u lekarzy i badania żeby dobrać coś odpowiedniego? Proszę o wypowiedzi użytkowników którzy coś na ten temat wiedza, czyli prosze o niespamowanie.
#2017-08-16 05:26:04 

Babiczka

Użytkownik

Cześć, nie będzie spamem jeśli powiem że lepiej zajać sie znalezieniem dietetyka i specjalisty od układania planów ćwiczeń? Są takie kwestie w życiu gdzie nie ma dróg na skróty. Mam nadzieje ze nie zrozumiałeś tego opatrznie.
#2017-08-16 06:20:23 

Marecki

Użytkownik

Wszędzie są drogi na skróty wiec nie moralizuj. To wykracza poza temat i mozliwosci wiekszosci z nas ale co powiesz na operacje plastyczne i chirurgiczne odciąganie tłuszczu? Wszystko bez ćwiczeń i diet.. Wracając do naszych realiów skuteczne odchudzanie tabletki zapewniają już od bardzo dawna. Dobrać możesz sobie sam bo są to bezpieczne środki bez skutków ubocznych, przejrzyj np ten ranking - http://tabletki-odchudzanie.net.pl/, na pewno coś znajdziesz.
#2017-08-16 06:32:10 

Babiczka

Użytkownik

Ale argument! Operacje plastyczne i chirurgia. Znakomicie, tylko szkoda że nie jest to bezpieczne i nikogo prawie na to nie stać.
#2017-08-16 07:46:10 

Marecki

Użytkownik

Argument jak najbardziej logiczny, ale nie o to chodzi. Są tabletki które naprawdę pomagają i można śmiało z nich skorzystać. Koniec kropka.
#2017-08-16 08:41:15 

Rita

Użytkownik

na tabletki-odchudzanie.net.pl również i ja znalazłam bardzo dobre tabletki dzieki którym w pół roku naprawiłam 5 lat zaniedbania. Wiecie jak to jest, dziecko, cała masa spraw na głowie i tak to się kończy że człowiek nawet nie wie kiedy ma już ponad 110 w pasie. Z moich obserwacji najbardziej zgubne jest dojadanie po maluchu bo nie moze sie przeciez zmarnowac. Na pewno mniej kosztowałoby wyrzucenie tego jedzenia niż karnety na siłownie, basen i dietetycy.
#2017-08-16 09:03:04 

Miron

Użytkownik

Dziękuję za ciekawą dyskusję. Z rankingu oczywiście skorzystam a bedzie to chyba najlepsza opcja żeby znaleźć coś działającego i bezpiecznego także wielkie dzięki za pomoc.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015