#2017-04-10 01:02:27 

Miron

Użytkownik

Nie będę za bardzo przedłużać wprowadzenia, tylko powiem od siebie, że jestem osobą z przerostem ambicji i moje dotychczasowe życie nie było na takim poziomie, jakbym chciał. Uświadomiłem to sobie dopiero niedawno, dzięki koleżance z pracy i teraz mam silne postanowienie, żeby zacząć od nowa. Chcę jednak to zrobić porządnie i zacząć, jakby to powiedzieć, od poznania samego siebie i rozwinięcie mocnych stron. Właśnie dlatego mam zamiar się napisać na przynajmniej jedno, długie szkolenie rozwojowe. Wierzę, że to pomaga! Znacie jakieś ciekawe i konkretne w Poznaniu?
#2017-04-10 01:21:17 

Bananowy

Użytkownik

Chyba nigdzie się nie da znaleźć tylu tego typu warsztatów, co w Pozaniu. Nasze miasto jest najbardziej „zachodnie” w kraju, zawsze to powtarzam. No i dzięki temu też moda na rozwój osobisty najpierw przyszła do nas. Ja co chwila dostają powiadomienia o jakichś eventach, na pewno bez problemu coś znajdziesz dla siebie
#2017-04-10 03:55:10 

Kinia10

Użytkownik

Podpisuję się pod kolegą, z tym nie ma w Poznaniu trudności, pytanie tylko, czy to będzie profesjonalnie przeprowadzone? Za ilością nie zawsze idzie jakość.
#2017-04-10 05:00:07 

nicegirl95

Użytkownik

Co racja to racja, ale jak się wybiera sprawdzone firmy to wszystko jest jak najbardziej porządnie. Ja na przykład mogę powiedzieć, że teraz nie wybrałabym już nikogo innego niż TrainBrain. Jak sama ich nazwa wskazuje, na serio umieją wytrenować twój umysł :D Mi ich warsztaty rozwojowe dużo dały i widzę ogromny wzrost swojej produktywności
#2017-04-10 05:43:35 

Martens

Użytkownik

Dzisiaj pracodawcy oczekują umiejętności miękkich, nie oszukujmy się. Taki certyfikat jest super widziany w CVałce
#2017-04-10 07:28:34 

Stefan

Użytkownik

Też znam tę firmę, co koleżanka wyżej polecała. Organizują często grupowe i indywidualne szkolenia rozwojowe w Poznaniu, na fb mi się wyświetla regularnie, na razie się zapisałem na jedne. Na http://trainbrain.com.pl/harmonogram-szkolen/ masz cały harmonogram szkoleń, może też coś wybierzesz
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015