#2017-03-24 04:58:42 

Miron

Użytkownik

Sprawa jest dokładnie taka jak tak, o której już wspomniałem w tytule. Potrzebna mi jest pomoc w związku z tym przewozem osób i nie wiem jak się mam to zabrać. Może tutaj wśród Was jest ktoś kto się na tym zna i wie co trzeba z tym zrobić, jak to załatwić, żeby móc bez problemu przewieźć większą grupkę ludzi i jakoś przy tym nie zwariować? Każda pomoc z Waszej strony będzie mile widziana i chętnie się dowiem jak Wy sobie radzicie z problemem z transportem
#2017-03-24 06:22:44 

Ksiezniczkazbajki

Użytkownik

No jak ludzie nie mogą swoimi środkami dojechać to się rzeczywiście robi problem później coś trzeba wymyślać, żeby to jakoś szło. Jak chcesz to ja Ci mogę polecić wejście na strone http://autobusykalisz.pl/ i tutaj będziesz miał właśnie taką firmę, która się zajmuje takimi sprawami i oni właśnie zrobią Ci coś takiego, że takiego busa będziesz mógł wynająć, który zawiezie wszystkich tych ludzi tam gdzie trzeba, żebyś Ty nie musiał się tym martwić więcej
#2017-03-24 07:47:57 

Babiczka

Użytkownik

No właśnie kolega Ci tutaj idealnie podpowiada. Ja ze strony http://autobusykalisz.pl/przewoz-osob.html uzyskałam taką fachową pomoc, że aż nie spodziewałam, że tak będzie. Też w tym Ostrowie Wielkopolskim musiałam trochę podziałać i zrobić coś, żeby tych ludzi wozić z miejsca na miejsce, bo organizowałam taką imprezę, która się w kilku miejscach odbywała i też był mi transport potrzebny. Ale to obecnie nie jest żaden problem, więc bez obaw ;)
#2017-03-24 10:32:36 

Miron

Użytkownik

Teraz już się czuję naprawdę o wszystko spokojny i mam nadzieję, że wszystko rzeczywiście mi pójdzie tak łatwo jak to mówicie. Przynajmniej będę pewny chociaż tego, że transport się uda, bo na żadne inne rzeczy liczyć nie mogę. A w sumie trochę szkoda, bo bym miał z głowy chociaż to jedno. Dobra, ja się zabieram za załatwianie a Wy lepiej trzymajcie kciuki za to żeby się wszystko udało i żeby nie doszło do żadnej klapy z tym wszystkim, bo będzie wstyd i poruta :D :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015