#2017-03-23 06:05:26 

Babiczka

Użytkownik

Poszukuje informacji na temat systemów informatycznych wspomagajacych planowanie i zarządzanie transportem. Na czym dokladnie polega działanie tego typu oprogramowania? Czy ono rzeczywiscie pomaga zoptymalizowac trasy przejazdów i tym samym zmniejszyć koszty działania firmy?
#2017-03-23 07:39:18 

Miron

Użytkownik

To są systemy, które pomagają planowac trasy w oparciu o kilka-kilkanaście różnych zmiennych. Tak jak myślisz, one pomagają optymalizować koszty, bo kierowca z góry wie po jakiej trasie ma jechać, dzieki temu oszczędza się czas i można zrealizowac więcej dostaw. Poza tym kierowca stale raportuje gdzie jest i wrazie czego można informować klienta o możliwym opóźnieniu w dostawie.
#2017-03-23 08:05:44 

Belissima

Użytkownik

To o czym piszesz to tzw. systemy informatyczne klasy TMS. Są to systemy logistyczne, które usprawniają transport pomagając w planowaniu tras przejazdu zgodnie z harmonogramem dostaw. Większość przewoźników korzysta teraz z takich systemów. Tego typu systemy wprowadza się też w mniejszych firmach, żeby zwiększyć produktywność kierowców. Tutaj http://think.pl/rozwiazania-think/quello/ masz opis funkcji i zalet jednego z takich systemów, którego głównym zadaniem jest planowanie transportu.
#2017-03-23 08:51:55 

MasterDisaster

Użytkownik

Ja nie mam zaufania do tych wszystkich nowinek technicznych. Wiem, że jak sam nie dopilnuje wszystkiego, to nikt tego za mnie nie zrobi.
#2017-03-23 09:42:01 

Belissima

Użytkownik

Pewnie masz trochę racji, ale trzeba iść z duchem czasu i ułatwiać sobie życie. Po co ślęczeć nad mapą i planowac trasy kierowców, jak może zrobić to za ciebie program? Poczytaj sobie o najnowszych rozwiązaniach informatycznych dla firm. Uwierz, że rozwiązania mobilne naprawę ułatwiają życie przedsiębiorcy. Zajrzyj sobie do serwisu http://think.pl/ i poczytaj na ten temat. Może przekonasz się do jednego z oferowanych przez tę firmę roziwązan:)
#2017-03-23 12:26:55 

Kinia10

Użytkownik

Też sie bałem informatyzacji w firmie, ale syn mnie zmotywował i teraz nie żałuje. Może nie jest to remedium na wszystkie problemy firmy, ale napewno ułatwia zarządzanie, zwłaszcza sprzedazą.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015