#2017-03-21 05:09:40 

Marecki

Użytkownik

no witam wszystkich na tym forum. Mam może trochę nietypowe pytanie bo chciałbym kogoś z was zapytać o rekomendacje i polecenie mi gdzie mógłbym kupić duży koszt nastawny do sklepu. Na pewno zależy mi na jakości, nie chce kupować jakies tandety, co za jakiś czas się rozwali itp. przy tym, nie chce przepłacać, bo to ma być po prostu zwykły kosz i tyle. Może ktoś wie gdzie takie coś można w miarę tanio kupić? Będę wdzięczny za solidne rekomendacje ;) bo jednak od bardzo dawna rozglądam się i nie mogę nic znaleźć interesującego dla siebie. Pozdrawiam…
#2017-03-21 06:29:14 

Barabella

Użytkownik

u nas w sklepie niedawno kupowaliśmy taki kosz nastawny i dobrze trafiłeś, bo mogę ci podpowiedzieć gdzie zamówić ;) otóż, wejdź sobie tutaj: https://sklepikaria.pl/kosze-ekspozycyjne/kosz-nastawny-ksd-skladany-176.html zobaczysz bardzo fajną ofertę super kosza nastawnego, składanego ;) jest naprawdę bardzo dobrej jakości i można go wykorzystać na wiele, wiele sposobów ;) u nas w sklepie mamy takie i nie było nigdy słów skargi na ich temat. Także polecam
#2017-03-21 06:53:33 

Miron

Użytkownik

hmm… ja to bardziej chodzę do sklepu jako konsument, także nie wypowiem się lol ;p
#2017-03-21 07:20:33 

Ksiezniczkazbajki

Użytkownik

no fajny ten sklepik co koleżanka wyżej podała… akurat interesuję się takimi rzeczami bo sam mam sklep i lubię przeglądać różne oferty, bo może gdzieś się kupi coś taniej itp. może dokupię kilka takich koszów tez do nas, hmm
#2017-03-21 07:52:43 

Abdullah

Użytkownik

no trochę jestem zaskoczony, że taki temat się pojawił tutaj na forum no ale spoko ;p jak komuś pomoże to nie mam nic przeciwko
#2017-03-21 10:12:20 

nicegirl95

Użytkownik

mi też pomógł ten temat, bo mam zamiar kupić parę regałów do siebie do sklepu ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015