#2017-01-30 22:45:41 

Miron

Użytkownik

Witam. Chciałbym was prosić o rekomendacje jakieś dobrej firmy, która zajmuje się spedycją lotniczą. Chcę bowiem przetransportować swoje towary samolotem i nie mam pojęcia jak to szybko i bezproblemowo zrobić. Liczę na to, że jednak ktoś z was mi coś dobrego poleci. Czekam na dobre rekomendacje Wasze.. z góry dziękuję i pozdrawiam.
#2017-01-31 00:25:37 

Bobcat

Użytkownik

ja mogę bardzo serdecznie polecić usługi tej firmy: www.tirsped.com.pl/spedycja-lotnicza bardzo szybko przetransportowali moje zamówienie za granicę i wszystko jak najbardziej okej. Bałem się zaufać innej firmie i jednak postawiłem na nich, bo mają opinię jednych z najlepszych w branży jeśli chodzi o spedycje. Skontaktuj się z nimi i sam zobaczysz, że będziesz bardzo zadowolony. Na pewno dużym ich plusem jest to, że są dość tani ;)
#2017-01-31 03:01:55 

Babiczka

Użytkownik

No cena jak dla mnie zawsze robi robotę ;p firma może być dobra, ale jak jest cena zaporowa to jednak nic z tego.. trzeba to wszystko zawsze rozsądnie zbalansować
#2017-01-31 04:43:52 

Marecki

Użytkownik

pracowałem kiedyś w firmie spedycyjnej i to była ciężka praca, no ale też trzeba wszystko transportować, czyż nie?
#2017-01-31 05:44:08 

MasterDisaster

Użytkownik

Bardzo dobra jest ta firma tirsped.com.pl ;) korzystałem z ich usług parę razy i wszystko zostało doskonale przetransportowane, bez najmniejszych problemów. Bardzo profesjonalni ludzie tam pracują i nigdy nie ma problemów, że paczka zaginie albo coś się z nią stanie. Także jak zależy ci na jakości i szybkości działania to zdecydowanie warto się z nimi skontaktować.
#2017-01-31 08:38:12 

Barabella

Użytkownik

To ja też będę wiedziała do kogo się zglósić, bo mam sporo towarów do przetransportowania za granicę i od dawna szukam dobrej firmy spedycyjnej. Ta którą polecacie jest faktycznie bardzo profesjonalna i coś mi się wydaję, że skończy się tak, że zgłoszę się do nich :P
#2017-01-31 10:44:50 

Stefan

Użytkownik

Już widać po stronie internetowej, że to konkretna firma. Cieszę się, że odwiedziłem tę stronkę, bo też niedługo będę potrzebował usług spedycyjnych.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015