#2017-01-27 00:31:18 

Marecki

Użytkownik

Szukam informacji o najlepszych lampach UV do dezynfekowania wody. Gdzie najlepiej je kupować? Jakie macie doświadczenia w tym temacie? Będę wdzięczny za wszystkie opinie i komentarze.:) Piszcie też o jakie źródła wody chodzi, do czego konkretnie potrzebowaliście sterylizacji i dezynfekcji… z góry dziękuję i pozdrawiam.
#2017-01-27 01:53:50 

Barabella

Użytkownik

Też ostatnio rozglądaliśmy się za lampami UV i trafiliśmy na stronę internetową http://www.filtrybb.pl/65-lampy-uv. Postanowiliśmy spróbować i zdecydowanie nie ma czego żałować.;) Te lampy mają dobre ceny i co ważniejsze, bardzo sprawnie dezynfekują wodę. Żaden wirus i bakteria się nie przeciśnie.
#2017-01-27 04:48:23 

Miron

Użytkownik

Ja ostatnio szukałem jakiegoś dobrego filtru do swojego basenu i zdecydowałem się na Typ V10 producenta TMA. Szczerze widzę różnicę w jakości wody po instalacji tej lampy. Wcześniej ciągle były jakieś dziwne problemy, woda przybierała niepokojące kolory u musiałem kombinować z chemią basenową. Teraz jest spokój i nic złego się nie dzieje.
#2017-01-27 07:30:56 

Abdullah

Użytkownik

Ja zamontowałem taki sterylizator w naszej prywatnej, domowej instalacji. Nie podobał mi się stan wody i chciałem coś zmienić – to był zdecydowanie strzał w dziesiątkę. Poza tym Filtry BB mają naprawdę przyzwoitą ofertę i zamawiając u nich różne produkty do uzdatniania i filtracji wody można sporo zaoszczędzić. Ostatnio poleciłem je też koledze, który ma w swoim domu basen i widzę, że dobrze zrobiłem.;)
#2017-01-27 09:32:28 

QiuSan

Użytkownik

Lampy UV to świetny sposób dezynfekcji wody, chyba nic nie jest aż tak skuteczne jak one. Zdecydowanie warto zainwestować w nie nawet większe pieniądze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015