#2016-11-16 05:48:02 

Rita

Użytkownik

Witajcie. Kupiłam sobie niedawno samochód. Pojechałam do rodziny w odwiedziny by pochwalić się nowym nabytkiem. Niestety szwagier mnie załamał, twierdząc ze nie mam się co tak cieszyć bo w tych modelach często szwankuje tylna belka. Ja się nie znam dobrze na samochodach. Wiem jak dolać płynu do spryskiwaczy i oleju, gdy jest za mało, ale nie znam się na jakiś tam belkach. Czy moglibyście oświecić mnie w czym jest rzecz i co powinnam zrobić? Wydaje mi się, że auto pracuje bez zarzutów, no ale nie jestem mechanikiem.
#2016-11-16 07:36:12 

Belissima

Użytkownik

Cześć. Mój mąż też miał kiedyś peugeota 206 i też miał problem z tą belką. Pamiętam wtedy, że wydaliśmy sporo pieniędzy. Wymiana pochłonęła moje oszczędności. Może to o to chodzi, że jak się zepsuje to wymiana jest droga, może właśnie o to chodziło twojemu szwagrowi.
#2016-11-16 08:08:06 

Miron

Użytkownik

Witam. Tak to często się zdarza. Często wykonywana jest przy takich modelach naprawa tylnej belki Peugeot 206 Warszawa tam znajduje się dobry serwis, gdzie od ręki to wykonają. Głównie chodzi o to, że ta oś jest bardzo czuła, a wyboiste drogi, których w Polsce nie brakuje robią swoje. Taki układ można zregenerować, lub wymienić. Nie masz się czego bać, jedź na przegląd tej części to ci powiedzą co jest nie tak.
#2016-11-16 09:50:48 

Marecki

Użytkownik

Zgadzam się całkowicie. Francuskie auta tak mają, że przystosowane są do lepszych dróg. W Polsce, co tu dużo mówić niektóre drogi pozostawiają wiele do życzenia. Na Twoim miejscu też bym zrobił jak kolega radzi. Też bym pojechał zbadać czy z tą częścią jest wszystko w porządku, zanim będzie za późno.
#2016-11-16 11:35:17 

Kinia10

Użytkownik

U nas pomogła wymiana łożysk.
#2016-11-16 11:53:59 

Rita

Użytkownik

no nic wielkie dzięki, będę musiała sprawdzić, co i jak. Pa.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015