#2016-09-29 02:20:15 

Barabella

Użytkownik

Cześć. Witam serdecznie i od razu zadaję pytanie. Szukam hurtowni z koszulami męskimi. Tak się skłąda, że prowadze sklep z modą męską i ta hurtownia od której brałam do tej pory cały towar postanowiła nagle teraz zakończyć swoją działalność, a ja została teraz zupełnie z niczym i nie wiem co robić dalej. Jakiś czas jeszcze wytrzymam, bo parę rzeczy mam na magazynie no ale zbyt długo to nie pociągnę tego interesu z takim zaopatrzeniem. Macie jakieś sprawdzone hurtownie?
#2016-09-29 04:36:46 

Kika

Użytkownik

Tak się czasami zdarza i nie ma zupełnie czego żałować bo to może być zmiana na lepsze. Ja Ci polecam zajrzeć na stronę diselentino.com i tam znajdziesz koszule w naprawdę dobrej ofercie. Też sama często tam kupuje zaopatrzenie do swojego sklepu. A ja chcesz czegoś więcej to jeszcze zajrzyj na strone diselentino.com/pl/i/Jeansy/25 i tam sobie będziesz mogła kupić piękne jeansy co się każdemu wręcz spodobają
#2016-09-29 06:37:33 

Barabella

Użytkownik

Byłoby naprawdę super jakby się każdemu spodobały. Ta hurtownia wygląda naprawdę dobrze i muszę przyznać, że jeszcze zakładka diselentino.com/pl/i/Buty/24 mnie zainteresowała, bo buty, które tutaj są dostępne występują w naprawde świetnej ofercie także mam nadzieje, że ktoś na te buty u mnie w sklepie uwagę zwróci
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015