#2016-09-16 05:36:34 

Kinia10

Użytkownik

Siema, prowadzę firmę handlową. I ostatnio powstałą konieczność wyposażenia pracowników w samochody służbowe. Tak by każdy mógł bez problemu dojechać do klienta na określoną godzinę. Chodzi też o to, żeby samochody były dobre, nowe, bo jak handlowiec podjeżdża gratem to nikt go nie bierze poważnie. Zresztą się nie dziwię. W każdym razie rozważam opcję wynajmu. Z wielu względów byłoby to dla mnie wygodne. Co o tym sądzicie, czy ktoś was już wynajmowała samochody i Mozę podzielić się doświadczeniem. Działa to jak trzeba, co jeśli samochód się zepsuje, dojdzie do wypadku. Jak się zabezpieczyć przed dodatkowymi kosztami?
#2016-09-16 06:53:53 

Babiczka

Użytkownik

Nie wiem jak to wygląda w innych miastach, ale z wynajmem długoterminowym aut w Poznaniu jest bardzo wygodnie. Za wszystko odpowiada firma, która daje ci samochód. Wszelkie naprawy należą do nich. Ty wynajmując płacisz jednocześnie ubezpieczenie, jak by coś się stało muszą ci podstawić drugi samochód podobnej jakości.
#2016-09-16 09:20:25 

Miron

Użytkownik

Z tego co wiem, w Gliwicach wynajmiesz samochody dla firmy na bardzo korzystnych warunkach. Płacisz abonament miesięczny, który w całości możesz wrzucić w koszty, więc będziesz miała z tego same zyski. Według mnie w przypadku samochodów wynajem jest bardzo opłacalny, bo auta szybko tracą na wartości i jak kupisz to za rok już połowy pieniędzy nie masz. Nie mówiąc już o naprawach. A tak to masz stałe koszty.
#2016-09-16 11:26:26 

Bobcat

Użytkownik

Przedsiębiorcy w Katowicach wynajmują samochody zamiast ich kupować i dobrze na tym wychodzą. Po paru latach mogą wynająć inne auto i koszty im się nie zmienią. Zresztą dla płatników to jest najlepszy sposób, żeby obniżyć podatek.
#2016-09-16 12:43:53 

Rita

Użytkownik

Spoko, nie ma się czego bać, w mojej firmie wynajmują i wszystko śmiga.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015