#2016-08-30 21:05:41 

Miron

Użytkownik

WITAM. Jestem od niedawna nowym mieszkańcem Poznania. Jakieś meble udało mi się zabrać ze sobą do nowego domu, ale wiadomo nie wszystko z drugiego końca Polski będę tu za sobą ciągnął. Po pierwsze bo transport drogi, a po drugie bo nie chce. Nowe miejsce, nowe życie, nwe meble. I tutaj taka kwestia do Was. Jakie meble w Poznaniu byście polecili? Znaczy jakie sklepy warto brać pod uwagę przy robieniu zakupów meblowych w Poznaniu?
#2016-08-30 23:06:13 

Abdullah

Użytkownik

Cześć :) Jeśli chodzi o sklepy w Poznaniu to meble w dobrych cenach możesz kilku miejscach kupić. Chociaż oczywiście są takie miejsca, gdzie szczególnie warto zajrzeć bo jakość jest lepsza, drewno prawdziwe, a ceny całkiem przyzwoite
#2016-08-31 01:29:19 

Miron

Użytkownik

A mógłbyś chociaż jedno takie miejsce zdradzić? Żebym nie krążył po całym mieście niepotrzebnie i trafil akurat na to miejsce, gdzie raczej nie warto trafiać? Taka przyjacielsko forumowa podpowiedź? :P
#2016-08-31 03:50:46 

Abdullah

Użytkownik

A powiem Ci, że to nawet z domu nie musisz wychodzić. Wystarczy, że klikniesz na ten link meblepotocki.pl/pl/c/Stoly/31 i będziesz miał tam pełną ofertę stołów, które są w tym sklepie dostępne. Znaczy jak tam na stronie poklikasz to jeszcze więcej rzeczy znajdziesz nie tylko stoły, ale to właśnie jest jeden z tych sklepów, którymi zdecydowanie warto jest się zainteresować
#2016-08-31 06:36:02 

Miron

Użytkownik

Dobrze, że to polecasz, bo akurat stół i krzesła są mi teraz najbardziej potrzebne, bo tego ze starego domu nie było jak zabrać. No i w sumie nie mogłem, bo rodzice, którzy zostali tam nie miejscu to by nie mieli przy czym jednak siedzieć :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015