#2016-08-24 23:47:24 

Karamazow

Użytkownik

Dzień dobry. Wchodze tutaj na forum, bo interesuje mnie bhp. Tak się składa, że nadchodzi wielkimi krokami czas, w którym trzeba po prostu przeszkolić pracowników. Wiadomo, wymagania są takie, a nie inne i trzeba je spełniać, żeby wszystko było na miejscu i zgodnie z literą prawa. No niestety. Znalazłem ostatnio taką firmę na stronie szczecin-bhp.pl i się właśnie zastawiam czy z ich usług skorzystać. Czy warto? Warto na nich wydać pieniądze i czy oni zrobią tak, żeby pracownicy wiedzieli co mają robić, keidy jeden z nich na przykład utnie sobie palec a inny straci przytomność? Przesadzam, ale pewnie dobrze wiecie o co mi chodiz

#2016-08-25 00:30:48 

QiuSan

Użytkownik

Wcale nie przesadzasz, takie rzeczy się przecież zdarzają. No ja Ci mogę powiedzieć, że te firme znam jedynie ze słyszenia, a nigdy jakoś jeszcze nie korzystałem z ich oferty, ani też na żadnym szkoleniu nie byłem. Pogłoski jednak chodzą takie, że firma jest bardzo dobra i organizują takie szkolenia, które rzeczywiście ludziom zostają w głowie. Więc skoro opinie są takie dobre to może nie ma się co zastanawiać tylko po prostu z nich skorzystać i na własnej skórze się przekonać?
#2016-08-25 03:25:25 

Karamazow

Użytkownik

Z tym na własnej skórze to wiesz, czasami różnie bywa. Wolałby, że ktoś się wcześniej na swojej przekonał i dał mi znać jak było, żeby się nie okazało, że po takim eksperymencie to moja skóra będzie sina i obita.
#2016-08-25 05:47:40 

Kinia10

Użytkownik

Spokojnie, tak na pewno się na stanie. Ja korzystałam u nich ze szkolenia okresowego, o którym możesz sobie poczytać więcej tutaj szczecin-bhp.pl/szkolenia-okresowe I szczerze mówią to to było jedno z najlepszych szkoleń, jakie kiedykolwiek były u mnie w firmie zorganizowane, a musze przyznać, że ich całkiem sporo już było, także wiem co mówie

#2016-08-25 06:34:54 

Karamazow

Użytkownik

A będziesz jeszcze z ich usług kiedyś korzystać?
#2016-08-25 07:58:34 

Kinia10

Użytkownik

No pewnie, już mam zamówienie szkolenie przeciwpożarowe w Szczecinie mi je organizują i mam nadzieję, że pracownicy się na nim dowiedzą, jak reagować na wszelkie niebezpieczne sytuacje. Ale najlepiej by było całkiem takich sytuacji uniknąć jednak

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015