#2016-08-22 21:55:49 

TomRiddle

Użytkownik

Hej wszystkim. Robię w domu generalny remont i szukam ekipy która jest mi w stanie dostarczyć i zamontować drzwi. Mam w mieszkaniu stare i brzydkie drzwi a chcę je zamienić na coś nowoczesnego i w dobrym stylu. Ktoś może mi z tym pomóc? Mieszkam we Wrocławiu.
#2016-08-22 22:16:23 

Bobcat

Użytkownik

Jest kilka dobrych i sprawdzonych firm. Mam znajomego który się tym zajmuje ale sprowadza drzwi zza granicy i troszkę dłużej to trwa. Wysyłam ci namiary na tego gościa więc zadzwoń do niego i się dowiedz. Fachowiec jakich mało więc o jakość nie musisz się martwić :)
#2016-08-23 00:07:54 

Kika

Użytkownik

Dla mnie jedna firma wstawiała drzwi pokojowe Wroclaw to spore miasto i jest tutaj jeszcze większa ilość fachowców ale ciężko trafić na kogoś z doświadczeniem. Wysyłam namiary na ekipę która u mnie montowała to wszystko. Warto się do nich zgłosić bo idzie im to mega sprawnie i jest to dobra robota ;)
#2016-08-23 02:58:49 

Rita

Użytkownik

Polecam wejść na stronę cerchem.com.pl. Jest to firma która sprzedaje takie rzeczy jak cię interesują i oferuje montaż tego wszystkiego. W ofercie nowoczesne bramy garażowe ale również drzwi i okna. Znalazłam tam naprawdę fajne okna i to w takiej cenie że ciężko o coś podobnego. Firma profesjonalna i podchodzi do każdego klienta indywidualnie.
#2016-08-23 04:49:44 

Bananowy

Użytkownik

Czytałem gdzieś o nich i opinie są jednogłośne. Nie wiem jak to ma się do rzeczywistości ale wierzę że skoro tyle osób tak pisze, dodatkowo wy tutaj na forum, to chyba wszystko musi być okej. Zastanawiam się właśnie komu zlecić wstawienie okien u mnie :P
#2016-08-23 07:35:52 

Rita

Użytkownik

Nad firmą nie masz się co zastanawiać bo nie znajdziesz nikogo lepszego. Wiem że zawsze są jakieś wątpliwości ale jeżeli chcesz to mogę ci zaraz wysłać zdjęcia. Zrobiłam ich trochę podczas remontu więc możesz zobaczyć jak wygląda gotowe wykonanie.
#2016-08-23 08:16:40 

TomRiddle

Użytkownik

Dzięki wielkie za odpowiedzi. Znalazłem po drodze kilka ciekawych propozycji ale albo nie mają tego co ja chcę albo trzeba zamawiać itp. Zaraz skontaktuję się z firmą którą mi polecacie i dowiem się co się da z tym zrobić. Pozdrawiam ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015