#2016-08-19 04:12:58 

Rubeus

Użytkownik

Mam do Was prośbę o poradę. Przymierzam się do zakupu nowego samochodu, nowego używanego oczywiście, i po głębszej analizie rynku doszedłem do wniosku, że lepiej pojechać do Niemiec samemu coś sprowadzić. To co sprzedają teraz na rynku to same sprowadzone i ja jakoś nie ufam tym naszym handlarzom. Nie magm jednak z tym doświadczenia i nie wiem jak sprawę załatwić. Firmy zajmujące się na terenie Szczecina holowaniem mają lawety do wynajęcia. Co o tym myślicie, tak będzie najlepiej?
#2016-08-19 05:20:28 

Stefan

Użytkownik

a to planujesz kupić takiego złoma że o własnych siłach nie wjedzie do kraju, czy jak??
#2016-08-19 05:40:42 

Martens

Użytkownik

Ja też kiedyś wpadłem na taki pomysł i ostatecznie zdecydowałem się na skorzystanie z pomocy firmy, która zajmuje się ściąganiem aut. Według mnie to fajna opcja bo jedziesz z gościem, który ma lawetę i do tego jeszcze dużą wiedze o aucie. Kupujecie razem, on trochę pomaga, załatwia formalności i w ogóle, a potem przywozi auto na lawecie. Nie powiem, trochę zapłaciłem, ale niewiele mniej dałbym za auto na polskim rynku, gdzie nie mam pojęcia o tym jaki jest faktyczny stan.
#2016-08-19 06:28:56 

Babiczka

Użytkownik

Mój mąż przywiózł samodzielnie na wypożyczonej lawecie samochodowej na terenie Szczecina, nie dość że nie zapłacił dużo to jeszcze mówił że fajna przygoda prowadzić lawetę. Ja tam się na tym nie znam, wiem tyle co mi opowiadał :D Sama nie mogłam z nim jechać niestety.
#2016-08-19 07:28:13 

Rubeus

Użytkownik

Właśnie te firmy pomagające w kupowaniu aut też brałem pod uwagę. Muszę chyba to poważnie przemyśleć, a przede wszystkim przekalkulować wszystkie aspekty. Swoją drogą znajomi mi ciągle podpowiadają, że lepiej sprowadzić sobie samochód z Francji. Wiecie coś na ten temat? Ponoć te auta nie są tak zajeżdżone jak niemieckie, trzeba się tylko pogodzić z tym, że mogą być poobdzierane bo tam się nie patyczkują przy parkowaniu.
#2016-08-19 09:22:30 

Stefan

Użytkownik

No podobno, ale być może to są tylko bajki napisane przez hanldarzy, którzy mają właśnie auta sprowadzane z tego kraju. Na Twoim miejscu rozejrzałbym się za autem krajowym, kupiony w Polsce. Są droższe, ale pewniejsze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015