#2016-08-16 04:01:50 

Stefan

Użytkownik

Dzień dobry wszystkim. Na początku zaznaczę, że jestem w trakcie budowy, a konkretnie prac wykończeniowych w domu. Właśnie staram się wybrać odpowiedni system grzewczy, ale nic mi nie przychodzi do głowy. Czy możecie coś poradzić w związku z tą tematyką?
#2016-08-16 05:33:29 

nicegirl95

Użytkownik

Dzień dobry. Ja to nie znam się za bardzo na tym temacie, ale mąż też wymieniał ostatnio. Wtedy szukaliśmy specjalnej pompy cieplnej typu powietrze woda. Myślę, że to trochę powiązane jest z tematyką ogrzewania. Jak dotąd jesteśmy zadowoleni z użytkowania takiej pompy. Nie kosztowała nawet tak dużo. Mój mąż na pewno by ci to polecił bez mrugnięcia okiem, bo cały czas chodzi dumny z takiego wyboru.
#2016-08-16 05:47:08 

Rubeus

Użytkownik

Witam. Ja też jestem w podobnej sytuacji, tyle że ja wymieniam jedynie ogrzewanie a nie remontuję przy tym cały dom. Mnie zaciekawiło ostatnio ogrzewanie domowe typu hybrydowego. Znajomi zachwalali takie ogrzewanie. Szczerze to zwykły piec jest zawsze pracochłonny, bo to trzeba i czyścić, i drewno rąbać i układać itp., a tutaj mam nadzieję, że będzie znacznie lepiej.
#2016-08-16 06:47:10 

TomRiddle

Użytkownik

Cześć wam. Jeśli chodzi o dobrą firmę z propozycją nowoczesnych kotłów to poleciłbym Galmet Sp. z o. o.. Mają naprawdę szeroki wybór. Teraz się zastanawiam nad solarami, mieszkam w dość nasłonecznionym miejscu, może oszczędzę na tym. Pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015