#2016-08-09 20:48:06 

Barabella

Użytkownik

witam cieplutko, w poszukiwaniu ciekawych rozwiązań do salonu wpadłam na trop bardzo ciekawych aranżacji z udziałem krzeseł i teraz nieśmiało podążam w tym kierunku. Dlatego pytanie do was, gdzie znajdę ciekawe niestandardowe krzesła? Każda poszlaka mile widziana :)
#2016-08-09 22:44:34 

Babiczka

Użytkownik

Cześć, krzesłą zawsze na propsie. Poszukaj w necie, jest parę sklepów które oferują nietuzinkowe przedmioty ;)
#2016-08-09 23:49:24 

Abdullah

Użytkownik

No chyba właśnie dziewczyna zadaje ytanie żeby uzyskać odpowiedź w zakresie „nietuzinkowych przedmiotów” więc zamiast mówić „poszukaj” mogłabyś coś doradzić... Od tego jest forum.
#2016-08-10 00:01:38 

Babiczka

Użytkownik

Nadużywasz cudzysłowu.. Każdemu podoba się co innego więc..
#2016-08-10 01:42:30 

Rita

Użytkownik

Już się nie spierajmy, bo jesteśmy tu żeby pomagać sobie nawzajem ;) Więc ja proponuję zajrzeć tutaj: meblejakchcesz.pl/14-stoly-i-krzesla, mi osobiście bardzo podobają się białe ażurowe krzesła, są nietypowe i zarazem eleganckie. Dodatkowo w ofercie możesz dobrać sobie stół i woila! komplecik ładnych mebelków gotowy :)
#2016-08-10 02:45:40 

Kika

Użytkownik

A ja się tak zastanawiam w zasadzie czemu mają służyć krzesła, bo jesli do siedzenia przy stole tak jak wsakazała koleżanka wyżej, to ok, ale jesli mają być głownym przedmiotem służącym do siedzenia w twoim salonie to niekoniecznie bym je polecała. Może lepiej jest pomyśleć w takim wypadku o milutkiej, cieplutkiej i wygodnej kanapie? Tak przejrzałam stronę którą podesłała koleżanka i znalazłam bardzo ciekawe narożniki, np tu meblejakchcesz.pl/16-narozniki, może lepiej pójść w tym kierunku i wygodnie i ładnie zarazem.
#2016-08-10 03:01:28 

MasterDisaster

Użytkownik

No ja też jestem kanapowiczem i uwielbiam mięciutkie posłanka.
#2016-08-10 04:16:42 

Bananowy

Użytkownik

Hehe, to mamy wspólne zainteresowania stary, bo ja tez lubię sobie wygodnie się rozsiąść na kanapie przed telewizorem. Żona kupowała na meblejakchcesz.pl/ naszą sofkę, więc też podpisuję się pod tym sklepem. Mozna bez obaw kupować. Mebelek naprawdę ładny, milutkie poszycie i przede wszystkim wygodnie. Także warto rozważyć opcję zakupu kanapy, chociaż krzesła tak jak widziałem pod linkiem też bardzo ładne Zależy czego komu potrzeba.
#2016-08-10 06:33:13 

Barabella

Użytkownik

Na pewno rozważę zakupu kanpy zwłaszcza pod kątem posiadania w przyszłości męża. Dzięki za polecenie sklepu, krzesła ażurowe jak na razie prowadzą w przedbiegach, o kanapie pomyślę w drugiej kolejności, daję wam słowo!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015