#2016-08-07 23:15:27 

Belissima

Użytkownik

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mój syn od pewnego czasu cierpi na pojawiające się od czasu do czasu duszności i kaszel. Byliśmy już u lekarza ale seria badań niczego nie wykazała. Jedyne podejrzenie jakie mamy to alergia, ale testy również niczego nie wyjaśniły. Skoro nie wiem jak to leczyć, a nie zaobserwowałam żeby to się pogłębiało to w jaki sposób mogę niwelować objawy? Prosze o sprawdzone i bezpieczne sposoby. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-08-07 23:54:19 

Marecki

Użytkownik

Moja córka cierpi na cos podobnego od bardzo dawna. Szczególnie podczas podróży autem ją to dopada a zaczyna się od chrząkania. Sprawdzałem już wiele rzeczy ale nic tak nie przynosi ulgi jak inhalator. Ja kupowałem tutaj bo mają bardzo dobre ceny - abamedica24.pl/40-inhalatory. Ogólnie to nie ma czym sie martwić, nam lekarz powiedział że to okresowe podrażnienie dróg oddechowych i trzeba z tym żyć, jak podrośnie to powinno minąc.
#2016-08-08 02:44:15 

Kika

Użytkownik

To będzie chyba dobry temat żeby zapytać gdzie mogę dostać podkłady jednorazowe? Bardzo potrzebuję ich do przewijania dziecka, wiec bedewdziecznajesliwskazecie mi jakis sklep online, pzdr.
#2016-08-08 04:24:57 

Marecki

Użytkownik

Można to dostać w tym sklepie który polecałem. Tu masz stronke główną, poszukaj sobie bo na pewno gdzies są: abamedica24.pl/. Jest to jeden ze starszych i bardziej renomowanych dostawców tego typu produktów, a do tego ma bardzo niskie ceny. Lepszego sklepu nie znajdziesz, pozdro.
#2016-08-08 06:37:40 

Kika

Użytkownik

Sory za kłopot ale naprawdę nie mogę tego znaleźć, możesz mnie poratowac bezpośrednim linkiem?
#2016-08-08 09:17:06 

MasterDisaster

Użytkownik

Słyszałem że mają tam niedrogie wózki inwalidzkie, ktoś wie coś na ten temat?
#2016-08-08 10:58:16 

Rita

Użytkownik

Kupowałam tam wózek dla mamy, proszę: abamedica24.pl/33-wozki-inwalidzkie. Charakteryzuje się ponadprzeciętną wytrzymałością i dużym komfortem dla chorego. Trochę się na tym znam i uważam że to zdecydowanie najlepszy wybór. Nie wiem czy kolega odpisze koleżance na prośbę o podkłady jednorazowe, więc też pozwoliłam sobie znaleźć - abamedica24.pl/58-podklady-jednorazowe. Też je zamawiałam – wytrzymałe i delikatne, mam nadzieje ze o takie chodziło.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015