#2016-07-25 21:14:42 

Babiczka

Użytkownik

Witam wszystkich. Zauważam że w moim magazynie robi się coraz większy bałagan, a odnalezienie odpowiednich materiałów dla kontrahentów trwa coraz dłużej. Nie mogę zarzucić nic pracownikom bo naprawdę stają na głowach, nawet we własnym zakresie próbują to wszystko opanować, robić notatki i pomagają sobie nawzajem. Najwyraźniej informatyczny system organizowania jakim posługuję się od lat przestał działać. Nic w tym dziwnego bo ilosc oferowanych porduktów znacznie się zwiekszyła ostatnimi czasy. Czy ktoś ma jakiś pomysl jak sobie z tym poradzić?
#2016-07-26 00:09:51 

Bobcat

Użytkownik

Hej, na szczęscie u mnie do tego nie doszło bo wraz z modernizacją hali i zdecydowaniem się na poszerzenie asortymentu zainwestowałem w odpowiednie urządzenia, terminale i etykiety. Korzystałem z pomocy tej firmy - jantar.pl/branze/logistyka-i-magazynowanie/czytniki-kodow-kreskowych-terminale-tablety/ i szczerze polecam bo dysponują bardzo dobrymi urządzeniami w dobrych cenach. Dużą rolę w przypadku mojego sklepu odegrało także profesjonalne doradztwo. Proponowane przez nich rozwiazania stosuje do dziś bez zadnych modyfikacji i jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-07-26 00:32:13 

Babiczka

Użytkownik

Dziękuję za link, bardzo pomocny. Szczególnie podoba mi się pomysł z etykietami na kazdym produkcie. To mogłoby bardzo przyspieszyć prace.
#2016-07-26 02:41:24 

Rita

Użytkownik

Zamawiałam u nich duże ilości niedrogich okrągłych etykiet samoprzylepnych bo dobre oznakowanie produktów to podstawa. Dzięki temu magazynierzy szybko znajdują odpowiedni produkt, a omyłki występują o wiele rzadziej. Również skorzystałam z usług doradczych, bo wiedza opanowana podczas studiów albo z książek nie moze sie równać z tą nabytą przez doświadczenie i też nie żałuję, pzdr.
#2016-07-26 04:23:34 

Martens

Użytkownik

Dokładnie tak, zapomniałem jeszcze dodać że po wdrożeniu programów do obsługi sklepu wysłałem sprzedawców na szkolenie prowadzone przez tę firmę. Prowadzenie spotkania było bardzo profesjonalne i konkretne, a pracownicy pytają mnie kiedy znowu ich gdzies wysle bo tak się spodobało :P
#2016-07-26 07:14:48 

Rita

Użytkownik

A jaka załoga nie lubi szkoleń? :D Nie widziałam żeby mieli taką usługę ale przy kolejnej modernizacji na pewno skorzystam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015