#2016-07-15 03:42:51 

TomRiddle

Użytkownik

Szukam od dłuższego czasu dobrego wykonawcy plis okiennych, który przykłada się do szczegółów. Kiedyś już kupiliśmy z żoną źle wykonane rolety, ale na szczęście było to tylko rozwiązanei czasowe. Teraz już nie chcemy niespodzianek, więc dostawca musi być pewny i sprawdzony.
#2016-07-15 03:59:58 

Rita

Użytkownik

nic tak nie denerwuje jak niesolidny dostawca artykułów, bez względu na to co to są za artykuły. Strasznie się wkurzam na takie firmy czy ludzi i na pewno nie odpuszczam jak niektórzy. Z drugiej strony, jeśli ktoś jest ze mną uczcicwy i robi wszystko, żeby mi się przypodobać to na pewno zostanie przeze mnie pochwalony i doceniony.
#2016-07-15 04:25:06 

TomRiddle

Użytkownik

Też nie lubię nieuczciwych dostawców, ale wtedy to był jedyny raz, kiedy odpuściłem…Teraz dlatego pytam w tym miejscu, bo wole już pójśćna sprawdzony grunt i kupić po prostu pewniaka.
#2016-07-15 06:38:40 

Bobcat

Użytkownik

Jeśli wybierzesz firmę Plisso.pl to nie będziesz się musiał niczym przejmować, bo to jest właśnie dostawca takich produktów, jakich szukasz i jakich potrzebujesz. Zaskoczyli mnie łatwością zamawiania i solidnym wykonaniem. Plisy z tej firmy wygladają tak jak sobie tego życzyłem i ja i moja rodzina.
#2016-07-15 09:13:00 

Stefan

Użytkownik

W przypadku plis trzeba dobrze wymierzyć okna na jakie mają przyjść. W firmie plisso.pl oferują dwa sposoby montażu, dlatego też pomiary mogą być przeprowadzane w różny sposób. Ale w jaki to najlepiej zapytać pracowników firmy.
#2016-07-15 10:28:13 

Barabella

Użytkownik

Długo się wahalam, czy te plisy sprawdza się i u mnie. Koleżanki mie namawiały i w końcu namówiły. Ostatecznie decyzje podjęłam jak spojrzałam na ceny rolet plisowanych. Są naprawdę bardzo niskie, więc dla każdego będzie to argument, którego ominąć nie można.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015