#2016-07-14 04:33:38 

Barabella

Użytkownik

Nabroiłam, spadł mi na umywalkę z półki flakonik perfum – nie dość, że wszystko się rozbiło i wylało to jeszcze… No tak, umywalka. Kiedy mąż to zobaczył to był bardzo niepocieszony, spory kawałek porcelany się po prostu odłamał, nie da się tego naprawić. Musimy kupić nową, ale nie umiemy zdecydować jaką, może coś ktoś doradzi?
#2016-07-14 06:07:27 

Kinia10

Użytkownik

Znam ten ból, mi kiedyś zarwała się cała półka i też zlew szlag trafił. Potem wybraliśmy coś z tej oferty brenor.pl/oferta/umywalki-granitowe,13.html i na szczęście obyło się bez żadnych tragedii. To znaczy czasem coś tam spadnie, ale ten materiał jest bardzo wytrzymały i mam wrażenie, że ze mną wszystko wytrzyma.;D
#2016-07-14 07:31:23 

MasterDisaster

Użytkownik

kupowałem tam granitowe baterie do kuchni i było ok, może umywalki też mają dobre. Teraz jest tak, że nawet kupując nową baterię możesz trafić na jakiś szmelc, który się rozwali po paru tygodniach, ale ten sklep mnie mile zaskoczył, wszystko działa dobrze i wcale nie wygląda jakby miało zamiar się psuć, polecam
#2016-07-14 10:26:12 

Kinia10

Użytkownik

granitowe? To w sumie tak do kolekcji granitowej;D lubię trzymać ten sam styl, materiał i w kuchni, i w łazience
#2016-07-14 11:02:17 

Barabella

Użytkownik

Dzięki za komentarze, zerknęłam na tę stronę i tak sobie właśnie czytam… żelkot sanitarny i konglomerat żywicy i wypełniacz marmurowy, brzmi to dosyć mocarnie. To dobrze. I wyglądają też ładnie. A jak z czyszczeniem tego, czy rzeczywiście jest tak łatwo?;)
#2016-07-14 12:47:13 

Kinia10

Użytkownik

tak, ja nie narzekam, może nie mam wielkiego porównania, bo to dopiero moja druga umywalka, ale jestem z niej naprawdę zadowolona i nie mam żadnych problemów, ot umyjesz i jest dobrze
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015