#2016-07-11 04:36:05 

TomRiddle

Użytkownik

Jestem w trakcie planowania remonty w mieszkaniu. Na pierwszy ogień idzie kuchnia bo tam niestety jest najwięcej rzeczy do zrobienia. Zastanawiam się nad szkłem nad ściany, co myślicie, czy taki pomysł sprawdzi się w kuchni?
#2016-07-11 07:28:39 

Bobcat

Użytkownik

Czyli że interesuje cię szyba hartowana do kuchni? To jest specjalnie robione z przeznaczeniem do kuchni więc nie musisz się martwić o wytrzymałość. Ostatnio modne są takie szyby z nadrukami :)
#2016-07-11 10:18:45 

Barabella

Użytkownik

Ostatnio mówił mi o tym pan w sklepie. Teraz to jest takie dwa w jednym czyli fototapeta na szkle. W internecie jest to bardzo popularne właśnie ze względu na wytrzymałość. Czytałam, że ta tapeta jest jakoś specjalnie laminowana i dlatego to jest takie wytrzymałe :)
#2016-07-11 10:58:23 

Babiczka

Użytkownik

U siebie w kuchni mam zrobiony taki stół na środku i on jest dookoła oklejony takimi szybami z nadrukiem. Kupiłam to wszystko przez internet jak szukałam fototapety. Tutaj możesz sobie zobaczyć fototapetka.eu/fototapeta.html. Znajdziesz na stronie również panele szklane i inne dodatki.

#2016-07-11 12:00:10 

Martens

Użytkownik

Zamawiałem u nich właśnie takie panele szklane z grafiką mostu. Bardzo wytrzymałe rzeczy tam mają, ja kiedyś zamówiłem taki panel, bardzo dawno temu jak to dopiero wchodziło to musiałem wymieniać bo nadruk się rozpadł. Ja też dokładnie nie wiem jak to się stało. A co do firmy do rzetelna i sprawdzona, warto im zaufać.
#2016-07-11 12:32:14 

TomRiddle

Użytkownik

Właśnie tak przeglądam ofertę i jest tyle tego że aż ciężko się na coś zdecydować. Zastanawiam się jeszcze nad zamówieniem fototapety bo mają tutaj bardzo fajne wzory i ceny też nie są specjalnie wysokie.
#2016-07-11 13:06:44 

Bobcat

Użytkownik

Fototapeta super sprawa ale mam nadzieję że nie myślisz o zamontowaniu jej w kuchni? Znaczy nie ma tu żadnego problemu z tym, ale trzeba uważać żeby nie była za blisko źródła ciepła. Nigdy to nie wiadomo jak będzie reagować.
#2016-07-11 13:33:19 

TomRiddle

Użytkownik

Akurat fototapeta interesowała mnie bo chciałem mieć taką w pokoju. Do kuchni już wystarczy nowy kolor i panele, nie ma co przesadzać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015