#2016-06-29 00:48:28 

Marecki

Użytkownik

Chcę zrobić swojej żonie taką niespodziankę jak wróci do domu gdzieś za miesiąc, musiała wyjechać daleko w związku ze swoją pracą i ciażko znosi rozstanie, zresztą ja też :/ generalnie chodzi o naszą sypialnię ;) Poszukuję inspiracji na nowoczesną aranżację wnętrza w Krakowie przeszedłem się już trochę po sklepach meblowych, ale w sumie nie wiem, wszystko mi się podoba i strasznie trudno jest mi coś ciekawego wybrać. Pomożecie?
#2016-06-29 03:38:47 

MasterDisaster

Użytkownik

ja mogę polecić Ci rozejrzeć się trochę w internecie, jest naprawdę masa blogów z ciekawymi pomysłami właśnie na wygląd mieszkania, w moim przypadku mieszkanie było meblowane przez żonę, dałem jej wolną rękę, ja się na tym nie znam, ale wiem, że całe noce siedziała przeglądając właśnie zdjęcia w sieci na różnych blogach.
#2016-06-29 04:39:08 

Rita

Użytkownik

Na forach tematycznych można też poszukać, tam ludzie się naprawdę dobrze znają i orientują w obecnej modzie.
#2016-06-29 06:17:04 

Bananowy

Użytkownik

A nie możesz po prostu zlecić w Krakowie profesjonalnego zaprojektowania wnętrza przez jakiegoś fachowca, który się na tym dobrze zna? Łatwiej się chyba nie da, tymbardziej, że pewnie czas Cię goni, a dzisiaj usługi biur projektowych naprawdę nie są jakieś bardzo drogie.
#2016-06-29 08:12:42 

Marecki

Użytkownik

W sumie faktycznie o tym myślałem, nawet znalazłem jedno polecane miejsce, gdzie wykonują sporo nowoczesnych projektów wnętrz w Krakowie, ale jakoś nie mogłem się na to zdecydować. Chyba się tam przejdę i dowiem szczegółów.
#2016-06-29 09:01:37 

Babiczka

Użytkownik

Kurczę jakie to szczęście ma ta kobieta, że z takim facetem żyje, ile ja bym dała żeby mój mi takie niespodzianki robił. Swoją drogą jak już będziesz miał gotową tę sypialnię to podziel się z nami foteczkami, ja przynajmniej jestem strasznie ciekawa, chociaż sobie człowiek pomarzy trochę :P
#2016-06-29 10:26:21 

Marecki

Użytkownik

Jasne, na pewno to zrobię, obiecuję. Byłem już u projektanta i jestem z nim umówiony na oglądanie mojego mieszkania, a w sumie to sypialni bo tylko na niej mi zależy. Dziękuję wszystkim za pomoc i póki co znikam. Pozdrawiam gorąco!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015