#2016-06-24 07:44:06 

Stefan

Użytkownik

Kłaniam się wszystkim. Zachorowało nam dziecko. Potrzebujemy jakiegoś namiaru na specjalistę by wykonać niezbędne badania. Przede wszystkim badania usg. Czy ktoś z was orientuje się, gdzie w miarę możliwości szybko można wykonywać tego typu badania?
#2016-06-24 08:06:39 

Kika

Użytkownik

Witaj kolego. Lekarz to lekarz każdy musi pomóc. Rozumiem rozgoryczenie spowodowane chorobą dziecka. Sama jestem mamą niepełnosprawnej dziewczynki. Zmaganie się z jej chorobą każdego dnia doprowadza mnie często do granic wytrzymałości, ale miłość matczyna jest znacznie silniejsza niż możliwości i siły dnia codziennego. Powracając jednak do tematu to wydaje mi się, że badania powinny być refundowane takie jak USG dziecięce Kraków w tym mieście my wykonywaliśmy tego typu badania. Myślę, że znajdą się godne polecenia kliniki prywatne. Nam udalo się znalexc klinikę specjalistyczna za niewielkie pieniądze. Życzę wam wytrwałości w tym wszystkim! Powodzenia

#2016-06-24 08:53:44 

Miron

Użytkownik

Dzień dobry a nie orientujecie się czasami czy można gdzieś wykonać badania neurologiczne? Szukam bardzo dobrego lekarza od neurologii w Krakowie. Zależy mi na tym, aby był to specjalista dobry, mający doświadczenie i solidną praktykę lekarską. Zna ktoś może takiego?
#2016-06-24 09:39:00 

Kinia10

Użytkownik

Kolego temat nawiązuje do chorego dziecka, trochę nie wstrzeliłeś się w niego. Niemniej jednak odsyłam do poszukiwań takiego specjalisty drogą wyszukiwarki internetowej. Sama nie jestem w stanie pomóc. Korzystam z usług publicznych przychodni.
#2016-06-24 09:57:38 

Barabella

Użytkownik

Potwierdzam! Do specjalisty trzeba mieć skierowanie, a to dostaniesz od lekarza rodzinnego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015