#2016-05-09 04:00:15 

Stefan

Użytkownik

witam wszystkich. Szukam profesjonalnej firmy która zajmie się zaprojektowaniem sklepu internetowego z zabawkami. Nie będzie to jakiś wielki i skomplikowany projekt gdyż rozmiar mojej działalności na tym etapie tego nie wymaga, ale chciałbym mieć możliwośc rozwoju w przyszłości i modyfikacji strony. Jeśli ktoś mógłby mi pomóc to będę bardzo wdzięczny.
#2016-05-09 05:08:27 

Barabella

Użytkownik

Gratuluje kolejnego kroku w prowadzeniu własnego sklepu :). Kiedyś prowadziłam stacjonarny sklepik z kadzidłami i herbatą, ale bardzo szybko przeszłam na sprzedaż internetową i jestem z tej decyzji niezwykle zadowolona. Koszty znacznie mi się zmniejszyły, a obroty wzrosły, ale żeby zbędnie nie przedłużać to mogę polecić firmę z którą ja współpracuję od bardzo dawna i jestem z niej bardzo zadowolona: aptusshop.pl. To solidni i terminowi specjaliści którzy zawsze stają na wysokości zadania i znają się na swoim fachu :)
#2016-05-09 06:15:32 

Stefan

Użytkownik

Mój znajomy też polecał tę firmę i podobnie jak Ty bardzo pozytywnie się o nich wypowiadał. Wygląda na to że tak chce przeznaczenie i po prostu muszę się do nich zgłosic ;). Dzięki za szybką odpowiedź i pozdrawiam serdecznie.
#2016-05-09 07:45:46 

Barabella

Użytkownik

Nie ma za co powodzenia i trzymaj się.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015