#2016-04-20 00:38:03 

Marecki

Użytkownik

Witam wszystkich. Tak jak w tytule tematu – mam problem z ósemką, która najwyraźniej nie ma siły wyrosnąć i już z rok jest zaledwie widoczna. Nie przeszkadzałoby mi to gdyby nie odczucie ścisku w zębach, które z czasem naprawdę zaczęło przeszkadzać i spowodowało delikatne przekrzywienie się niektórych zębów. Oczywiście pójde do dentysty ale czego mogę sie spodziewać?
#2016-04-20 01:42:35 

Miron

Użytkownik

Czego możesz spodziewać się u dentysty? Nie chcę cię martwić ale zapewne dentysty :P.
#2016-04-20 03:29:05 

Rita

Użytkownik

Też miałam problem z zębem mądrości z tą różnicą że moje powyrastały ale zaczęły oddziaływać na inne zęby w wyniku czego część zaczęła się krzywić. Na szczęście koleżanka poleciła mi dobrego dentystę w Poznaniu który usunal ósemkę i po sprawie. Nie wierz ludziom którzy mówią że to strasznie boli a po zabiegu nie mozna dojsc do siebie bo to nieprawda. Podczas usuwania nie czuje się nic, a po zabiegu przez chwilę miałam tylko delikatny ból który szybko minął. Mam nadzieję że pomogłam pozdro.
#2016-04-20 04:51:49 

Marecki

Użytkownik

Oczywiście że pomogłaś, dziękuję że wszystko opisałaś, bardzo mnie to uspokoiło. Jeśli możesz to powiedz w jakim gabinecie byłaś, wystarczy nazwa, adres strony, numer telefonu cokolwiek.
#2016-04-20 07:16:34 

Rita

Użytkownik

Byłam w NewDentic Clinic na Ratajach, tu masz link bezposrednio do informacji o chirurgii: newdentclinic.pl/specjalizacja/59/chirurgia. To że zabiegi przeprowadzają bezboleśnie już wiesz, poza tym jest tam niedrogo, chyba jeden z tańszych dentystów w Poznaniu. Polecał gabinet wszystkim znajomym bo warto.

#2016-04-20 08:41:17 

Abdullah

Użytkownik

Cześć, byłem tam kiedyś na leczeniu kanałowym i bardzo dobrze to wspominam. Bałem się niesamowicie, aż mi się nogi trzęsły, ale okazało się że nie ma czego bo pani dentystka wyleczyła zęba bardzo szybko i w zaasadzie bezboleśnie. Znajomi opowiadali mi że kanałowe potrafi strasznie boleć stąd moje zaskoczenie było ogromne kiedy dowiedziałem się że już po zabiegu. Chodzę tam co jakiś czas na kontrole i nie zamierzam zmieniać ;).
#2016-04-20 09:15:43 

Marecki

Użytkownik

Dziękuję za wypowiedzi i pomoc. Jestem juz umówiony na wizytę, mam nadzieję że u mnie też obędzie się bez bólu :P Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015