#2016-04-07 22:07:39 

Abdullah

Użytkownik

Witam. Własnie wracam od wizyty u lekarza gdyz od pewnego czasu bolał mnie brzuch i ogólnie źle się czułem. Dowiedziałem się że mam zapalenie wyrostka robaczkowego ale organizm radzi sobie z infekcją i prawdopodbnie będzie można go usunąć później metodą laparoskopową. Teraz dostałem antybiotyki ale tak sie zestresowalem ze nie dopytalem o co dokladnie chodzi z tą metodą. Czy ktos mi moze to objasnic? Pozdrawiam.
#2016-04-08 00:10:34 

nicegirl95

Użytkownik

Gratuluję silnego organizmu, rzadko się zdarza zeby infekcja przebiegała tak łagodnie i nie wymagała natychmiastowej operacji. Zabieg laparoskopowy polega na wprowadzeniu do jamy brzusznej kamer przez które obserwuje się wyrostek, który wycina się w mniejszy sposób ingerując w organizm. Jeśli nie przechodziłeś wielu operacji w przeszlosci, nie masz choroby serca i podobnych to nie ma sie czego obawiac.
#2016-04-08 02:09:37 

Abdullah

Użytkownik

Tak myślę czy nie pojsc do jeszcze innego lekarza i ewentualnie zrobic to prywatnie. Jakiego lekarza w Poznaniu moglibyscie polecic?
#2016-04-08 03:39:21 

Kinia10

Użytkownik

Z takimi rzeczami najlepiej pójść do Proctoginu. Przyjmuje tam bardzo dobry lekarz, zajmujacy sie chirurgią i proktologią. Zaprowadziłam tam mamę na laserową operację hemoroidów i za nieduże pieniądze raz na zawsze pozbyła się tego uciążliwego problemu. Pozdrawiam.
#2016-04-08 05:07:51 

Abdullah

Użytkownik

Przyznam szczerze że trochę się boję, że coś może pójść nie tak. W ogóle jestem strasznym panikarzem jeśli chodzi o operacje i zastrzyki, chyba jak każdy mężczyzna. W każdym razie dzięki za polecenie i pozdrawiam.
#2016-04-08 07:19:58 

TomRiddle

Użytkownik

Siema. Czy ktoś może był u tego lekarza z problemem typowo proktologicznym i mógłby się wypowiedzieć odnośnie kompetencji i profesjonalizmu? Mam dosyć uciązliwy problem i chciałbym udać się na zabieg do kogoś sprawdzonego.
#2016-04-08 09:57:55 

Rita

Użytkownik

Cześć, jakiś czas temu cierpiałam na dosyć poważne zapalenie tych części i udała się do Proctoginu z polecenia koleżanki po medycynie. Jest to niewątpliwie świetny proktolog który ma wieloletnie doświadczenie w swoim zawodzie a takze umie podejsc do pacjenta i odpowiednio z nim rozmawiać dzięki czemu zabiegi nie są stresujące.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015