#2016-03-30 00:24:31 

Bobcat

Użytkownik

Witam serdecznie. W związku z przesunięciem moich planów wyjazdu za granicę na stałe jestem zmuszony pilnie sprzedać samochód. Trochę mnie to martwi bo kilka już aut w zyciu sprzedałem i za każdym razem trwało to przynajmniej miesiąc a teraz nie mam tyle czasu. Odwiedzilem komisy ale ceny jakie mi zaproponowano to trochę ponad 50 proc rynkowej wartości. Co robić? Kto kupi ode mnie samochód w mniej niż tydzień do tego w Bydgoszczy?
#2016-03-30 03:18:28 

Barabella

Użytkownik

Cześć. Do tradycyjnych komisów nikt już prawie nie jeździ więc muszą sobie jakoś nadrobić marżą, stąd takie oferty. Nie dziwie Ci się bo i mnie serce by rozbolało gdyby ktoś mi oferował połowe wartości samochodu, a przyznam też rację że ciężko będzie znaleźć kupca w Bydgoszczy bo nie jest to duże miasto. Przykro mi ale nie wiem co powiedzieć, może jakaś szeroko zakrojona akcja remontowa po znajomych itd?
#2016-03-30 04:05:05 

TomRiddle

Użytkownik

Takie rzeczy nie działają bo jak ktoś szuka auta to je znajdzie nawet jeśli nie ma ogłoszeń na portalach itd. Po prostu trudno będzie znaleźć chętnego chyba że skorzystać z oferty firmy zajmujacej sie skupem aut jak np ta: superautomarket.pl/bydgoszcz/. Mój szwagier do nich zadzwonił bo miał podobna do twojej podbramkową sytuację. Przyjechali wycenili i jeszcze tego samego dnia podpisali umowe. Z tego co pamietam to zaoferowali mu fajna cene, nawet lepszą niż dostałby od prywatnej osoby.
#2016-03-30 06:48:39 

Bananowy

Użytkownik

Cześć! Właśnie miałem o nich pisać ale mnie uprzedziłeś ;). Kiedyś szukałem komisu samochodowego w Opolu który odkupiłby ode mnie prawie nowe auto i po żmudnych poszukiwaniach udało mi się znalezc w internecie Superautomarket i było tak jak pisał mój poprzednik. Szybko sprawnie i za dobrą kasę więc mogę tylko polecić.
#2016-03-30 08:55:13 

Babiczka

Użytkownik

Mam do sprzedania samochód i również zalezy mi na czasie bo potrzebuje na szybko gotówki, wiec czy ta firma skupuje auta w Katowicach? Najbardziej odpowiadałaby mi zapłata w gotówce. Z góry dziekuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie.
#2016-03-30 11:30:45 

Bananowy

Użytkownik

Tak, są mobilni i dojeżdżają do klientów na terenie całego kraju ale sam nie wiem dokaldnie gdzie mają swoja główną siedzibę z komisem. W moim przypadku rozliczalismy się gotówką i chyba taka jest podstawowa forma platności chyba ze ktos bedzie chcial uzgodnic inaczej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015