#2016-03-21 01:59:52 

Bobcat

Użytkownik

Witam! Nawet nie uwierzycie co się ostatnio zdarzyło.. ostatnio w mojej firmie nastąpiła spora awaria zaworów, rur itp. ogólnie rzecz ujmując, pół firmy zostało zalane i bardzo duże straty poniesięliśmy.. ale na szczęście byliśmy ubezpieczeni. Jednak uderzając od razu do sedna: czy znacie może firmę, która specjalizowałaby się w sprzedaży armatury przemysłowej? Wiecie, potrzebuje teraz naprawdę dużo akcesoriów kupić żeby to wszystko odnowić itp. najlepiej od razu chciałbym to zlecić jakieś firmie.
#2016-03-21 02:26:55 

TomRiddle

Użytkownik

Paskudna awaria. Polecam firmę Hth Novotech, jakiś czas temu korzystałem z ich usług i zamawiałem uszczelki przemysłowe bo były mi pilnie potrzebne. Mogę śmiało polecić ich firmę, bo mają bardzo duży wybór towarów i oferują rzetelne usługi.
#2016-03-21 05:26:30 

Bobcat

Użytkownik

A możesz mi podać ich stronę internetową? Od razu bym chciał się z nimi skontaktować.
#2016-03-21 06:57:11 

TomRiddle

Użytkownik

Proszę: hth-ptt.pl/ oto ich strona internetowa, możesz pod tym linkiem poczytać o ich usługach, zobaczyć wybrane produkty itp. Mam nadzieję, że pomogłem ;)
#2016-03-21 07:50:16 

Bobcat

Użytkownik

Pomogłeś i to bardzo. Napiszę do nich maila, albo zadzwonię, jak tylko skontaktuję się z resztą członków firmy żeby to omówić.. cholera jasna, pięknie się zaczęła tegoroczna wiosna dla nas.
#2016-03-21 08:49:51 

Stefan

Użytkownik

Wiesz.. Ty masz chociaż szansę żeby to jakoś wszystko odnowić i jeszcze się odbić od dna. Tymczasem moja siostra, wraz z jej mężem za wszystkie oszczędności otworzyli sklep z odzieżą.. prosperowali nieźle, aż pewnego razu w niewyjaśnionych okolicznościach sklep spłonął.. do teraz nie wiemy czy to wypadek czy ktoś celowo chciał pozbyć się konkurencji.
#2016-03-21 10:48:53 

Marecki

Użytkownik

Serio? Twoja historia jest rodem z filmów sensacyjnych albo historyjek kryminalnych. Zapewne po prostu był to wypadek, bo ciuchy są łatwopalne i pewnie mogła nawet pójść iska od złej instalacji elektrycznej. Nie ma co koloryzować.
#2016-03-21 13:43:16 

Karamazow

Użytkownik

No tak panowie, jeden i drugi bardzo dużo wnoszą do tego tematu. Jak chcecie porozmawiać sobie o historiach z waszego życia, to piszcie do siebie prywatne wiadomości, czy coś w tym stylu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015