#2016-03-14 23:33:15 

Karamazow

Użytkownik

Rolnik szuka... opony :) A mianowicie po ojcu objąłem kawałek ziemi i maszyny rolnicze, już można powiedzieć wiekowe w porównaniu do tego co jest obenie w garażach na wsi. Szukam opon do starej dobrej „sześćdziesiątki” i będę wdzięczny za pomoc.
#2016-03-15 02:24:01 

Stefan

Użytkownik

Zamiast zmieniać opony to zmień traktor, bo tym to dużo nie zrobisz na polu, no chyba że masz kilka grządek na piaskach, to czemu nie ;)
#2016-03-15 03:39:18 

Kinia10

Użytkownik

Z maszyn starszego typu się śmieją tylko młodzi co mają dvd i klimatyzację w kabinach... Kiedyś to się gospodarzyło, żeśmy z mężem kilkaset hektarów obrabiari małymi traktorami i było super. Dalej ich używamy do lżejszych prac i nie narzekamy. Mogę ci polecić żebyś sprawdził sobie opony rolnicze Michelin. Mają różne rozmiary, więc znajdziesz też coś do niedużego traktora, a guma naprawdę wytrzymała, czy po błocie, czy po asfalcie - znaku na nich nie ma.
#2016-03-15 06:18:23 

Martens

Użytkownik

Hej, wiesz nie znam się na oponach rolniczych, ale ja ostatnio do dostawczaka kupowałem opony, to wziąłem Dunlop, cenowo mi podpasowały, a i jakość też niczego sobie. kupowałem na sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-Dunlop, możesz sobie sprawdzić, a też widziałem zakładkę w tym sklepie odnośnie już typowo opon do maszyn rolniczych, to też możesz sobie zerknąć.
#2016-03-15 07:50:25 

Karamazow

Użytkownik

O dziękuję i ktoś mi w końcu pomógł. A w zasadzie jeśli widzę, że mój traktor jest mało stabilny i ma wykrzywione jedno z tylknych kół to źle, prawda? Mechanik mi to naprostuje? Czy to raczej bardziej skomplikowany problem?
#2016-03-15 09:23:42 

TomRiddle

Użytkownik

Opony to jakie byś nie kupił do sześćdziesiątki to będa dobre, ważne żeby rozmiarowo się wszystko zgadzało :) Tak przypuszczam że to żaden większy problem, pewnie ojciec na coś najechał i coś się pokrzywiło, jak to w starym traktorze.
#2016-03-15 11:56:39 

Karamazow

Użytkownik

Nie no wole się upewnić, dmuchac na zimne i w czas się tym zająć, wymienić i mieć spokojna głowę.
#2016-03-15 14:13:16 

TomRiddle

Użytkownik

Fakt, lepiej jest w czas o to zadbać. Wiesz jak masz pieniądze przeznaczone na ten cel to możesz wymienić całe koła razem z oponami. Na tej stronie co ci kolega wyżej polecił kupowałem kiedyć felgi stalowe 13 do samochodu na tylne koła żeby wymienić i byłem zadowolony. Może jakbyś kupował w komplecie to byłby jakiś rabat.. Musisz się zakręcić, a może ci się to nawet opłacić przy większych zakupach.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015