#2016-03-11 03:17:21 

Miron

Użytkownik

Od wielu lat prowadzę firmę, w której zdarzają się okresy, gdzie potrzebuję dla pracownika auto służbowe. Nie są to regularne potrzeby, ale zdarzają się dość często. Nie inwestowałem w zakup auta, bo to zbyt duże koszty, ale teraz myślę o jakieś alternatywie do używania własnych samochodów. Możecie coś polecić.
#2016-03-11 04:52:50 

MasterDisaster

Użytkownik

Nie pierwszy raz spotykam się z taką zasadą w przypadku prowadzenia małych firm. Ale wydaje mi się, że tak do końca to nigdy nie usiadłeś nad obliczeniami i nie sprawdziłeś ile cię ten interes kosztuje. Jeśli chcesz chętnie pomogę w sprawdzeniu ofert rynkowych i doradzę, jakie rozwiązanie wybrać.
#2016-03-11 06:05:46 

Rita

Użytkownik

Dokładnie tak jak mówisz. Tutaj nie ma żadnej oszczędności. Wyobraź sobie, że auto możesz mieć już za kilkaset złotych miesięcznie. Tyle na pewno płacisz swojemu pracownikowi za to, że użytkuje swój samochód. Nie masz przy tym żadnych odliczeń. Warto pomyśleć nad autem dla firmy.
#2016-03-11 08:33:51 

Marecki

Użytkownik

Jak dla mnie sprawa jest prosta. Warto wynająć auto. W okolicy masz mnóstwo wypożyczalni i firm, które wynajmują samochody na krótszy bądź dłuższy okres czasu. Ceny też są niczego sobie, więc decyduj się na taką usługę, a zobaczysz, że wszystko pójdzie sprawniej.
#2016-03-11 09:06:36 

Belissima

Użytkownik

Jeśli już mowa o wynajmowaniu to musi być to profesjonalna wypożyczalnia samochodów mająca ich dość sporo w swojej flocie. Najważniejsze, żeby auta były dobrze przygotowane do jazdy, bo trudno jechać samochodem, który po paru kilometrach stanie z powodu awarii.

#2016-03-11 10:17:45 

TomRiddle

Użytkownik

Jeśli decydujesz się na wynajem długoterminowy w pełnym pakiecie to sprawy serwisowe cię nie obchodzą, bo wtedy za całość odpowiada firma, która wynajmuje auto.
#2016-03-11 12:50:08 

Barabella

Użytkownik

Tak właśnie działa wynajem długoterminowy, a wiadomo że tak duże miasta, jak chociażby np Poznań też mają dostęp do takich usług. To kompleksowa usługa, która zdejmuje z użytkownika wiele uciążliwych czynności.

#2016-03-11 14:55:37 

Martens

Użytkownik

Ja korzystam już z pełnego wynajmu od wielu lat. Nie widzę innej możliwości. Nawet tradycyjny leasing wydaje mi się w tym przypadku mało opłacalną formą.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015