#2016-02-24 05:00:27 

Belissima

Użytkownik

Witam serdecznie. Prowadzę mały zakład krawiecki, który oferuje szeroki zakres usług, od wyposażenia sklepów w wybrane produkty, nawet na zamówienie, po małe przeróbki ubrań. Chciałabym rozwinąć swoją działalność i robić więcej, na przykład wyposażać drużyny sportowe w koszulki i tym podobne. Poczytalam troche w internecie o marketingu i niemal jednogłośnie wszyscy wskazują dobrodziejstwa facebooka. Czy to rzeczywiście przynosi efekty?
#2016-02-24 05:21:47 

Miron

Użytkownik

Zasięg facebooka jest ogromny a możliwość trafienia do potencjalnego odbiorcy sądzę że nawet jest większa niż w telewizji czy radio. Skuteczne zareklamowanie się na FB to podstawa niemal kazdej dzialanosci od usług po produkcję. Chcesz się przekonać to poszukaj kilku firm z Twojej okolicy a z pewnoscia znajdziesz ich konta. W kazdym razie najlepsze efekty bezdyskusyjnie osiagaja profesjonalne studia zajmujace sie tworzeniem fanpagy.
#2016-02-24 08:13:07 

nicegirl95

Użytkownik

To się zgadza. Mój brat ma tartak i działało to różnie, raz lepiej raz gorzej. Zachęciłam go do założenia strony na fejsie i stopniowo, powolutku pojawiali się nowi klienci i kontrahenci. Od pół roku ma tyle pracy ze nie nadazal z prwadzeniem strony wiec zajelam sie tym za niego, ale wyzwanie też i mnie przytloczylo. Znalezlismy firme która zajmuje sie tym profesjonalnie – kj studio i teraz maszynka kreci sie sama :)
#2016-02-24 08:40:24 

Belissima

Użytkownik

Dzięki za pomocne informacje. Powiedzcie mi jeszcze jak taka firma działa. Czy umawiam z nią osobiście ilość postów i ich treść czy jak?
#2016-02-24 10:43:07 

Miron

Użytkownik

Zależy od firmy, ale wszystko opiera się o ustalenia i komunikację. Uzgadniacie ilość wiadomości, a ich zakres zależy już od Ciebie bo wszystko jest do dogadania. Najlepiej jest zlecić wszystko takiej firmie i nie zastanawiać się co powinno pojawić się na tablicy. Skontaktuj się na przykład z firmą, którą poleciła koleżanka i wypytaj o wszystko. Pozdrawiam.
#2016-02-24 12:22:16 

Belissima

Użytkownik

Bardzo Ci dziękuję za pomoc. Tak jak poleciłeś, dzwoniłam i już wszystko jest jasne. Zaskoczyła mnie cena bo spodziewałam się że będzie to więcej kosztować. Pewnie stawki są takie bo zajmują się tym masowo.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015