#2016-02-08 06:21:29 

Barabella

Użytkownik

No stało się kobity, wychodzę w tym roku za mąż. Mamy już większość rzeczy załatwionych, tj tych większych jak sala, zespół i takie tam, ale czas nadszedł na te fajniejsze dla nas kobiet rzeczy – ślubną kosmetyczkę :) Gdzie w wawie można zrobić sobie cały zestaw kosmetyki w jednym miejscu?
#2016-02-08 08:09:07 

Rita

Użytkownik

A co konkretnie cię interesuje? Bo wiesz, nie kazda z nas chce wszystko.
#2016-02-08 08:44:18 

Barabella

Użytkownik

Interesuje mnie pełen zestaw od paznokci u stóp po brwi. Chciałabym wszystko załatwic w jednym miejscu, żeby niepotrzebnie nie latac po miescie, bo na to nie mam akurat czasu.
#2016-02-08 09:46:43 

Rita

Użytkownik

To w takim razie mogę ci polecić jeden salon, z którego ja sama na ślub korzystałam a potem jeszcze koleżankę przyprowadziłam – była zachwycona. Nazywa się lash up czyli rzęsy w górę i muszę powiedzieć, że salonik pracuje na najwyższych obrotach. Jak przed ślubem to pewnie interesuje cie manicure?
#2016-02-08 12:10:59 

Barabella

Użytkownik

O, zdecydowanie tak, ale to chyba trzeba dzień przed ślubem co? Nie chciałabym sobie robić żelu, tylko normalny, średnio się na tych wszystkich rodzajach znam...
#2016-02-08 12:35:03 

Kika

Użytkownik

Z paznokci to polecam ci bardziej manucure hybrydę, bo jest znacznie zdrowsza od żelu. Zresztą, dzisiejszy żel to i tak co innego niż kiedyś. Tak czy siak hybrydy dużo kobiet używa, żeby zapuszczać paznokcie, nie niszczą go i trzymają się ładnie nawet do kilku tygodni. Zobacz sobie apropo tego salonu: lashup.pl/nail-bar/paznokcie-hybrydowy/ . Tam jest wszstko wyjasnione i myslę, że powinnaś się tym zainteresowac. Wtedy możesz leiej wizyty zaplanować jak wiesz, że nie musiszz wszystkiego robic na ostatnia chwile.
#2016-02-08 13:42:22 

Barabella

Użytkownik

Nigdy nie myślałam tak o tych wszystkich żelowych sprawach, ale skoro to co mówisz jest prawdą i dobrze tam tą hybrydę kładą, to się tym głębiej zainteresuje. Zobaczylam natomiast inną rzecz, która szczególnie przykuła moje oko: lashup.pl/lashes-bar/przedluzanie-i-zageszczanie/ . Mam straszny problem z rzęsami i nie wiem już co mam robić, wydaje mi się, że wszyscy dookoła mają je gęstsze ode mnie.
#2016-02-08 15:31:21 

Rita

Użytkownik

Z rzęs w salonie to akurat będziesz na pewno zadowolona, ja raz na jakiś czas robie i chyba nie dałabym się dotknąć nikomu innemu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015