#2016-02-02 21:26:53 

TomRiddle

Użytkownik

Cześć wszystkim. Jesteśmy z żoną świeżo po remoncie salonu. Zastanawiamy się nad remontem sypialni i dlatego piszę właśnie tutaj. Szukam pomysłów na aranżacje wnętrza. Może ktoś robił coś ciekawego u siebie i chce podrzucić jakiś pomysł?
#2016-02-02 23:27:32 

Bobcat

Użytkownik

Cześć! Może warto zatrudnić architekta wnętrz? Dobierze ciekawy pomysł do waszych upodobać. Bardzo ciężko dawać jakieś pomysły nie mając pojęcia kim jesteście :D Ogólnie to ja gustuje w jasnych kolorach. Moja sypialnia jest praktycznie cała biała, dwie ściany naprzeciwko siebie są w kolorach czerwonych, dodaje to trochę romantyzmu :P
#2016-02-03 01:40:56 

Bananowy

Użytkownik

Może idealnie by się nadawał foto obraz? Znajomy zrobił coś takiego w pokoju syna. Zamówił w internecie tapetę ze zdjęciem, które sam zrobił. Teraz jedna cała ściana jest właśnie taka a resztę dobrał w jakimś pasującym kolorze. Uważam, że jest to fajna alternatywa, może warto spróbować.
#2016-02-03 04:02:13 

TomRiddle

Użytkownik

Powiem ci, że pomysł z takim rozwiązaniem jest całkiem fajny. Kiedyś widziałem u znajomego takie eleganckie białe płytki, bardzo duże. Na wprost łóżka miał telewizor a pod tym płytki na wysokość metra. Super to wyglądało, ale to dość spory wydatek. Nie ukrywam, że szkoda mi trochę pieniędzy na pokój w którym się tylko śpi :D
#2016-02-03 04:48:04 

Rita

Użytkownik

Ja mam jeszcze jeden pomysł. Zastanawiałeś się nad powieszeniem lustra na suficie? Widziałam już kilka projektów sypialni gdzie właśnie jest to tak wymyślone. Efekt jest bardzo ciekawy. Jeżeli żona lubi robić sobie zdjęcia to też jej się spodoba.
#2016-02-03 07:04:48 

TomRiddle

Użytkownik

Nie ukrywam, że i jeden i drugi pomysł bardzo mi się podoba. Lustro na suficie to fajny dodatek, ale z tym chyba trochę poczekam, może w przyszłości skuszę się na takie rozwiązanie. Na razie myślę ciągle o tej fototapecie. Jestem ciekawy kosztów takiego czegoś.
#2016-02-03 08:10:27 

Bananowy

Użytkownik

Jeżeli chcesz dostać coś takiego w fajnej cenie i bardzo dobrej jakości to polecam ci decorshop.eu. Mają tam naprawdę duży wybór produktów. Zerknij na stronę, myślę że powinno ci przypaść do gustu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015